• Kategorie
  • Szukaj
  • MAKIJAŻ UST

 

Kosmetyki oferowane w poniższej kategorii to produkty znane kobietom już od dawnych czasów. Pierwsze szminki były mieszankami barwników roślinnych, dzięki którym można było w prosty sposób podkreślić naturalny kolor swoich warg. Obecnie na rynku dostępnych jest coraz więcej nowoczesnych i innowacyjnych produktów służących nie tylko do makijażu, ale również pielęgnacji. Dzięki artykułom dostępnym w ofercie drogerii internetowej Bābz & Brawn sprawisz, że Twoje usta będą nawilżone, soczyste i muśnięte przepięknym kolorem o błyszczącym lub matowym wykończeniu. Posiadamy nie tylko balsamy i peelingi, pomadki ochronne, ale również konturówki pełniące rolę dobrej bazy pod pomadkę.

Makijaż to sztuka, za pomocą której możesz wyrazić swoją osobowość. Pomogą Ci w tym produkty najpopularniejszych marek zebrane w poniższej kategorii. Dowiedz się, jak wykorzystać je krok po kroku, aby osiągnąć najbardziej zadowalające efekty!

Krok 1. Użyj peelingu do pozbycia się martwego naskórka, a następnie nałóż balsam ochronny, który nawilży wargi. Krok 2. Zastosuj bazę, dzięki której wybrane błyszczyki i szminki do ust będą miały większą trwałość.
Krok 3. W przypadku bardziej intensywnych odcieni użyj kredki, za pomocą której stworzysz wyraźny kontur warg.