• Kategorie
  • Szukaj
  • KĄPIEL

W ciągu całego dnia przeprowadzamy wiele rutynowych zabiegów, utrzymujących naszą higienę osobistą w normie. To między innymi mycie rąk, pielęgnacja twarzy czy szczotkowanie zębów. Zalicza się do nich również dbanie o nasze ciało. A jeśli już wykonujemy tę czynność średnio raz dziennie, warto zaopatrzyć się w jak najlepsze kosmetyki dla naszej skóry, które nie tylko ją oczyszczą, ale i zapewnią dodatkową ochronę. 

Wybór wśród produktów do kąpieli oraz pod prysznic jest bardzo szeroki. Dzięki temu można odpowiednio dopasować je do własnych preferencji i wybierać spośród żeli, pianek, mydeł olejków, a nawet nektarów. Dla miłośników dodatkowych wrażeń dla zmysłów nadadzą się perfumowane wersje o pięknej woni, zapakowane w ozdobne pojemniki. Znajdą się tu także kosmetyki dla entuzjastów składników naturalnych i jak najbardziej ekologicznych rozwiązań dla środowiska. 

A na urozmaicenie codziennej kąpieli lub relaks – musujące kule, które majestatycznie rozpuszczają się pod wpływem kontaktu z wodą, pozostawiając po sobie przyjemny zapach. Asortyment naszego sklepu to również akcesoria, takie jak gąbki do masażu czy szczotki.