• Kategorie
  • Szukaj
  • Kremy pod oczy

Skóra twarzy różni się od siebie nieco w poszczególnych strefach. Może być to na przykład jej grubość czy też ilość występujących w danym miejscu gruczołowych łojowych. To dlatego też stosowanie tych samych, uniwersalnych kosmetyków na różnych częściach twarzy może nie spełniać dobrze swojego zadania, a wraz z tym – naszych oczekiwań. Taki problem może dotyczyć między innymi okolic oczu. Nieodpowiednie rozświetlenie lub nawilżenie może z kolei przejawiać się w suchości powiek, drobnych zmarszczkach, kurzych łapkach, cieniach czy workach pod oczami. 

Ze względu na to, że skóra wokół oczu jest znacznie cieńsza, a przez to też delikatniejsza, niektóre specyfiki do twarzy mogą być dla niej zbyt ciężkie. Aby więc zapewnić im odpowiednią pielęgnację, powstała szeroka linia kosmetyków, dostosowana właśnie do skóry tamtych okolic. 

Dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego produkty to szeroki wybór produktów o różnych właściwościach. Są to między innymi płatki, maski i kremy rozświetlające, nawilżające, kolagenowe czy też odżywcze do aplikacji na powieki, pojawiające się kurze łapki, a także cienie pod oczami.