• Kategorie
  • Szukaj
  • Producent - LAMEL

Kosmetyki LAMEL to ostatnio ulubione kosmetyki do makijażu wielu kobiet, zwłaszcza tych, które lubią nowości. LAMEL to marka kosmetyków, która nie tylko definiuje trendy w makijażu, ale także przekształca je i nadaje im nowy wymiar. Jej misją jest nie tylko tworzenie produktów kosmetycznych, ale przede wszystkim nieść inspirację, dodawać wiary w marzenia, odwagi i kreatywności. Dzięki Lamel można wyrażać siebie i odnajdywać swój unikatowy styl, czując pewność siebie i radość z kreowania własnego wizerunku.


Wizja marki LAMEL jest jasna i ambitna – dążyć do inspiracji. To znaczy, że nie zadowala się ona byle czym. Lamel ciągle podąża za nowymi trendami, eksploruje możliwości makijażu i stara się przewyższyć oczekiwania swoich klientek, dostarczając produkty najwyższej jakości.


Wartości marki Lamel stanowią fundament jej działalności i przekazują wyraźne przesłanie. Po pierwsze, firma jest dumna z tego, że wszystkie jej produkty są 100% cruelty free, co oznacza, że nie są testowane na zwierzętach. To nie tylko gest dobroci wobec świata zwierząt, ale także wyraz troski o jakość i bezpieczeństwo produktów. Certyfikat PETA potwierdza tę troskę i zaangażowanie marki.

Lamel wierzy również w ochronę środowiska i dlatego stawia na wegańskie formuły swoich produktów. To oznacza, że nie zawierają one składników pochodzenia zwierzęcego, co ma pozytywny wpływ na środowisko naturalne. Społeczna odpowiedzialność to kolejna z wartości marki, która przejawia się m.in. w działaniach charytatywnych i wsparciu dla różnych organizacji społecznych.

Zrównoważony rozwój to kluczowy element strategii Lamel. Firma dba o to, aby jej działalność nie była obciążeniem dla środowiska i społeczeństwa. Stawia na recykling opakowań i minimalizację zużycia surowców. Innowacyjność to jednak niewątpliwie najbardziej charakterystyczna cecha marki Lamel. Co roku wypuszcza ona dwie sezonowe kolekcje, w których znajdują się produkty modne i nietuzinkowe, pozwalające eksperymentować z makijażem.

Oprócz stałego asortymentu, Lamel wprowadza również limitowane kolekcje, takie jak Halloween czy Dzień Matki, które są odpowiedzią na aktualne potrzeby i trendy. Te kolekcje to prawdziwa gratka dla miłośniczek makijażu, które chcą podkreślić swoją wyjątkowość i oryginalność.

Lamel to marka, która nie tylko tworzy kosmetyki, ale także inspiruje i motywuje kobiety do eksperymentowania z makijażem. Jej produkty łączą w sobie najwyższą jakość, innowacyjność i troskę o środowisko, czyniąc makijaż nie tylko pięknym, ale także etycznym i odpowiedzialnym. Dla Lamel makijaż to sztuka, a każda kobieta jest artystką, która może wyrazić siebie i odnaleźć swój unikatowy styl dzięki produktom tej marki.