• Kategorie
  • Szukaj
  • KOSMETYKI DO CIAŁA I KĄPIELI

Każdego dnia umożliwia Ci realizację różnych celów, pokonywanie przeszkód oraz przekraczanie własnych możliwości. Twoje ciało to maszyna, która do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje nie tylko paliwa w postaci zdrowej diety czy odpowiedniej ilości snu, ale również prawidłowej pielęgnacji. Zadbaj o to, aby składała się z jak najlepszych kosmetyków, które zakupisz w drogerii internetowej Bābz & Brawn. Oferujemy szeroki wybór produktów do kąpieli, depilacji oraz nawilżenia skóry i nie tylko. Przekonaj się co dla Ciebie przygotowaliśmy i każdego dnia dbaj o siebie od stóp do głów!

Codzienna kąpiel to podstawa – wybierz do niej produkty do kąpieli z Bābz & Brawn!

Orzeźwiająca, oczyszczająca i przede wszystkim odżywcza dla Twojej skóry - kąpiel to najważniejsza część każdego dnia. Będąc pod prysznicem lub w wannie możesz nie tylko pozbyć się potu, nieświeżego zapachu, ale również trosk, które gromadzą się na Tobie w ciągu całego dnia - szczególnie, gdy wybierzesz kosmetyki dostępne w ofercie drogerii Bābz & Brawn. Posiadamy kosmetyki do ciała i kąpieli, które wykorzystasz nie tylko podczas szybkiego prysznica, ale również spędzając relaksujące i odprężające chwile w wannie.

A po kąpieli czas na... pielęgnację! Oto kremy, olejki i wiele innych kosmetyków do ciała, które znajdziesz w naszej drogerii!

Bābz & Brawn to miejsce, w którym zakupisz kosmetyki do kąpieli i pielęgnacji ciała, które wykorzystasz nie tylko podczas mycia, ale również codziennego dbania o skórę. W naszym asortymencie znajdziesz nawilżające balsamy do ciała, odżywcze i bogate olejki, a także kremy do rąk i stóp. Wprowadzając je do swojej codziennej rutyny zadbasz o siebie od stóp do głów bez względu na to czy jesteś kobietą, mężczyzną czy rodzicem małego szkraba, którego skóra wymaga szczególnie delikatnej pielęgnacji.

Nie tylko kąpiel i depilacja – co jeszcze jest ważne w codziennym dbaniu o swoje ciało?

Oprócz produktów do pielęgnacji i kąpieli Bābz & Brawn przygotował artykuły, które wykorzystasz do codziennej higieny zębów, depilacji, pobudzającego masażu ciała oraz szybkiego odświeżenia się w ciągu dnia. Dzięki tym kosmetykom i akcesoriom od Bābz & Brawn zbudujesz kompletną rutynę pielęgnacyjną i zadbasz o swoją świeżość każdego dnia!