• Solverx Zestaw prezentowy Age Reset (tonik do twarzy 200ml+peeling do twarzy 30ml+serum odmładzające 30ml+serum pod oczy 15ml+kr

The Symbol : 134176
No goods
216.83
Enter your e-mail
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of Brak towaru
Leave your phone nr

AGE RESET to rytuał w 5 krokach do codziennej pielęgnacji domowej. Wyróżnia się nowoczesnym podejściem do ekosystemu skóry, tzw. mikrobiomu, którego równowaga jest kluczowa zarówno dla zachowania zdrowia i odporności skóry, jak i jej młodego wyglądu. Terapia złożona z 5 etapów ma na celu odbudowę mikrobiomu, odmłodzenie oraz wygładzenie skóry. Zastosowane w linii składniki - bioaktywny kompleks pre/probiotyków, peptydów i protein - mają za zadanie zainicjować w skórze odbudowę jej struktur oraz poprawić parametry związane z młodym wyglądem, czyli jędrność, napięcie i gęstość. 

Zestaw zawiera:
Tonik do twarzy 200ml
Peeling do twarzy 30ml
Serum odmładzające 30ml
Serum pod oczy 15ml
Krem do twarzy 50ml

Składniki aktywne:
KOMPLEKS PRE/PROBIOTYKÓW - przyczynia się do wzmocnienia i odbudowy mikrobiomu skóry. Korzystnie wpływa na zachowanie zdrowej równowagi bakteryjnej skóry, ograniczając wpływ na rozwój patogennych bakterii, będących jedną z przyczyn powstawania podrażnień i przyspieszających starzenie.
KOMPLEKS PEPTYDÓW BIOMIMETYCZNYCH - stymuluje proces syntezy kolagenu oraz białek podporowych, kluczowych dla zachowania młodego wyglądu skóry.
EKSTRAKT Z ALGI OCEANICZNEJ (Himanthalia Elongata) - działa nawilżająco oraz przyczynia się do wzmocnienia ochrony skóry przed wolnymi rodnikami, stresem oksydacyjnym a także niebieskim światłem (HEV Light).
EKSTRAKT Z ALBICJI JEDWABISTEJ - wykazuje silne działanie neutralizujące wpływ zanieczyszczeń na komórki skóry.
HEKSAPEPTYD - działa jako inhibitor acetyloholiny (neuroprzekaźnika, niezbędnego do wywołania skurczu mięśni) co prowadzi do blokowania impulsu w obrębie płytki nerwowo-mięśniowej. W efekcie tego działania mięśnie są zrelaksowane, a zmarszczki mimiczne wypłycają się. Jest doskonałą alternatywą dla toksyny botulinowej.
ANTARKTYCYNA - zapobiega wysuszeniu skóry i chroni naskórek od ekstremalnego zimna, słońca i wiatru. Poprzez stymulacje produkcji kolagenu i elastyny wygładza i redukuje zmarszczki. 

Informacje
Seria SOLVERX - Age.Reset
There are no comments or ratings yet for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question
  • Recently viewed products